5 אפליקציות מומלצות לעיצוב הבית שלכם

עם השנים השימוש בסמארטפונים נהיה נגיש יותר ויותר. הגענו לשלב שבו הסמארטפון שלנו מחליף אף כמה מהמוצרים הבסיסיים שלנו כיום, כגון: פנס, מצפן, ואפילו טלוויזיה. לכן ריכזנו לכם כמה מן האפליקציות השוות והמעניינות שתוכלו להעזר בהם בעיצוב ביתכם.


 HOUZZ – אפליקציה מעולה לקבלת השראה

שימוש באפליקציה זו ההנה מובטחת. תוכלו להנות מאין ספור של רעיונות עיצוביים ותכנוניים בו זמנית. עם הרישום לאפליקציה, תוכלו ליצור תיקיות בהתאם לחדרים ורעיונות ואפילו תוכלו לשתף את אותה התיקייה עם האדריכל או המעצב שלכם.

לינק לאתר : http://www.houzz.com/

applestore-download googleplay-download


MAGIC PLANE – אפליקציה לשרטוט אדריכלי

האפליקציה הבאה, תאפשר לכן לשרטט מהסמארטפון, כן כן זה אפשרי!
האפליקציה נוחה וקלה למשתמש, תוכלו להוסיף חלונות, דלתות, ריהוט תאורה ועוד, ללא כל בעיה. מומלץ להירשם לאפליקציה על מנת להנות ממבחר רחב יותר של בלוקים (ריהוט מטבח, ריהוט נייד וכד').

applestore-download googleplay-download


SNAPSHOP – להתאים רהיטים לחדר

בחירת רהיטים הוא לא דבר קל. לא כל מה שנראה יפה בחנות יתאים לחדרכם. ופה נכנסת האפליקציה לעזרה. באפליקציה זו תוכלו לצלם את החלל או החדר שאותו אתם רוצים לרהט, ולהכניס רהיטים מקטלוגים של חברות מובילות בתחום כמו: CB2, איקאה ועוד…

applestore-download

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                          


 MY MEASURES – אפליקציה לרישום מידות 

אפליקציה זו מאפשרת לכם לרשום מידות על גבי תמונה שצילמתם. במקום להיגרר עם ניירת מיותרת בתיק שלכם. אתם פשוט מצלמים, מודדים ומתעדים את המידות על גבי הצילום. באפליקציה אפשר להוסיף תיקיות ולתעד את המידות בהתאם לקטגוריות כגון : חדר הורים, סלון וכד'. 

applestore-download googleplay-download


ADOBE COLOR – אפליקציה ליצירת ערכות צבעים

האפליקציה הזו תעזור לכם להרכיב ערכות צבע בקלי קלות בעזרת מצלמת הסמארטפון שלכם. תוכלו גם ליצור ערכות צבעים ע"י הוספת תמונה קיימת, לשמור את אותן הערכות ולקבל השראה מערכות של משתמשים אחרים. 

applestore-download

 

 

מאת :
תגובות : 0

השאירו תגובה

*

captcha *